Banner
Ana sayfa > Buyback > LCD'lerinizi nasıl paketleyeceksiniz

1.jpg

1, Bu, bize göndermeye hazır hale getirirken ekranlarınızı nasıl paketlemediğinizi gösterir. Onların gevşek olması ve korunmasız olması ciddi hasarlara neden olabilir.2.jpg

2.jpg

2, Bu, ekranların kutudan nasıl ilk önce gideceğini gösterir.
3.jpg

3, Depolama ile olduğu gibi yüzü yüze bir torbaya iki ekran saklayabilirsiniz.
4.jpg

4, Bir kez paketlenmiş, kabarcık ve hava paketleme veya benzeri bir kalan alanı doldurmaya çalışın.
5.jpg

5.jpg 5, Yastıklı çantalar yoksa, bize teslimat için, bunun yerine normal kabarcık sarın kullanın.
6.jpg

Kapat

6, Tamamen sarılmış.7.jpg

7, kutuda hangi kabarcık sargılı ekranlar görülmelidir.8.jpg

8, lütfen kalan alanı tamamen koruyucu ambalajla doldurun. Gönderme için daha az ağırlık verdiği için hava tabanlı öneririz.İpuçları:

Ekranlarınızı yenileme veya geri dönüşüm için gönderirken, teslimat sırasında daha fazla hasar görmesini önlemek için yeterli koruma sağlamanız önemlidir.


Kutulara koymadan önce her ekran için kabarcık sargısı veya benzer tarzdaki koruyucu torbaları kullanmanızı öneririz (fotoğraflara bakın). Çantaların kendileri yoksa, lütfen ekranları normal kabarcık sargısı ile sarın. Kutuda kalan boş alanların tamamı, tercihen kabarcık sargısı veya daha büyük hava ile doldurulmuş ambalajla doldurulmalıdır.

Bunların yalnızca öneriler olduğunu ve bize yolda hasarlı ekranların sorumluluğunu kabul edemeyeceğimizi lütfen unutmayın.

Herhangi bir şüpheniz olursa, ekranlarınızı göndermeden önce lütfen daha fazla bilgi için düzenli iletişim formumuzu kullanarak bizimle iletişime geçin.