Banner
Ana sayfa > Sergi > İçerik

Farklı Yüksek Kopya iPhone 6 LCD Ekran Karşılaştırma

Jun 28, 2016

Topyet, dört kaliteyi analiz etti iPhone 6 LCD (ne kadar iPhone 6 LCD kalitesi istiyorsun,) ancak bazı müşteriler iPhone 6 FULL yüksek kopya LCD ile ilgili kafa karıştı. Bugün, 3 TAM yüksek kopya kalitesi iPhone 6 LCD'ler hakkında konuşuyoruz. Üst düzey AUO (YD), SC & JDF, 3 çeşit TAM yüksek kopya kalitesi LCD'ler tedarik ediyoruz.

Öncelikle, orijinal iPhone 6 LCD ile karşılaştırıldığında 3 tam yüksek kopya LCD ekranı kontrol edelim.

FULL yüksek kopya LCD ekranının orijinal LCD'den daha koyu olduğunu görebiliyoruz. AUO (YD) ve JDF'nin ekranı orijinal LCD'ye yakın .


Arama sayfasında, her LCD ekran maksimum parlaklıktadır, orijinal LCD yüksek kopyadan daha parlak gösterir. SC LCD, orijinal LCD standartlarına göre belirsizdir. Aslında iPhone'un orijinal LCD ekranı ılık ve soğuk ekranlıdır. Sıcak ekran kısmi beyaz ve sarı, soğuk ekran mavi yanar. Ancak e testi SC LCD ekranın sarı olduğunu, diğer ikisinin de iyi bir seçim olduğunu söyledi. Tabii ki, üretilen farklı fabrika LCD ekran farklı renkli ekrana sahip, hepsi sizin seçiminize bağlıdır.

Onların esnekliğini görmeye devam edelim. Orijinal kopyanın üzerinde bir elma logosu olduğunu ve yüksek kopyalarda da olmadığını zaten biliyorduk. Öyleyse 3 adet TAM yüksek kopya LCD ekran arasında fark var mı?

Dahası, iç mekânı görmek için arka ışığı parçalarına ayırdık. Üretilen her fabrika camının farklı IC hatları vardır. IC hatlarına göre, camın hangi kalitede olduğunu ayırt edebiliriz. Orijinal LCD IC yatay çapraz doğrusaldır, JDF 'W' şeklinde, AUO kafes gibidir ve SC çubuk şerittir. Genel olarak, birçok toptancı TAM yüksek kopya LCD ekran eğilimindedir, ancak piyasada pek çok özellik vardır. Umarım bu yazı yardımcı olacaktır.

Karşılama bize ulaşın: sales@topyetelectronic.com

Back