Banner
Ana sayfa > Sergi > İçerik

iPhone 7 4 Hoparlöre Sahip Olabilir, Daha Büyük Kamera

May 18, 2016

iPhone 7 4 Hoparlöre Sahip Olabilir, Daha Büyük Kamera

Apple'ın bir sonraki iPhone'un su geçirmez olabileceğini, AMOLED ekrana sahip olduğunu ve kulaklık girişini hendeklebildiğini biliyoruz. Artık fotoğraflar, iPhone 6'dan oldukça farklı görünebileceğini belirten yüzeye çıktı.


Fransız blogunda NowhereElse'ye göre, dört hoparlörlü bir prototipin, daha büyük bir flaşın ve daha yüksek diyafram açıklıklı bir kameranın dün İtalyan yapımı bir kasa üreticisinin tanıtım videosundan çekildiği ortaya çıktı.


Bir sonraki iPhone'un dış görünüşüne gelince dedikodular haritanın her yerinde olmuştur. Görüntüler orijinalse, Apple’ın iPhone 6’ların biçim faktöründen ayrılmayı planladığını, bunun da yeni modelin "olacağını söyleyen KGI Menkul Kıymetler analisti Ming-Chi Kuo’dan bir tahminle sonuçlanacaklarını" söylediler. Tamamen yeni form faktörü tasarımı. "


Ancak diğer sızıntılar, 9 ila 5Mac’e göre, iPhone 6’larla neredeyse aynı bir tasarıma işaret ediyor.


Bir kulaklık jakının potansiyel kaybı hakkında endişeli olanlar için, dün sızıntı endişesi için yeni bir neden verir. Dört hoparlör ızgarası, kasanın üst ve alt kenarları boyunca çiftler halinde konumlandırılmıştır. Üst kenarda başka bir şey yok, alt kenar ise iki ızgara arasında sıkışmış bir Şimşek konektörü gibi görünüyor.


Özellikle önceki tüm iPhone modellerinde tek bir hoparlör bulunduğundan emin olmak garip bir tasarım. Abt Electronics'teki 757.05 $ 'lık iPad Pro, dört hoparlöre sahiptir ve iPad Air 2'den iki kat daha yüksek olduğundan, böylesi bir tasarım Apple için yeni değildir.


Daha büyük kamera ve flaş açıklıklarına gelince, Kuo daha önce Apple'ın bir sonraki iPhone'a çift objektifli kamera sistemi vereceğini öngörmüştü. Bildirildiğine göre Apple, geçen yıl 20 milyon dolarlık İsrail şirketi LinX Imaging'i satın alarak edindiği görüntüleme teknolojisine dayanıyor.


Back