banneer
Ana sayfa > Ürünler >> Kırık Moto LCD Alımı

Özgün LCD ekran için iPhone 5'ler

Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Ünlü orijinal lcd ekran iPhone 5'ler üreticileri ve tedarikçileri, Çin, Topyet elektronik Co., Ltd için biri olduğu gibi aynı zamanda profesyonel bu orijinal siyah iphone 5'ler lcd ekran, orijinal beyaz iphone 5'ler lcd ekran ihracatçı, hoş geldiniz satın almak ya da bizim fabrika ürünleri toptan özelleştirilmiş.

Özellikleri:

LCD & Touch kontrol panosu, iPhone 5'ler için siyah ekran yedek. Bu LCD & Dijital dönüştürücü içeren bir tam yedek iPhone 5'ler ekranıdır. Retina Ekran: 4-inç (köşegen) geniş ekran Multi-değmek göstermek. 1136 x 640 piksel çözünürlükte 326 ppi. 800: 1 kontrast oranı (tipik). 500 cd/m2 maksimum parlaklık (tipik). Oleophobic parmak izi dayanıklı kaplama ön. Birden çok dil ve karakter simultaneously.Compare derleme OEM iPhone 5'ler LCD, özgün 5s ile görüntülenmesi için destek LCD var istikrarlı bir performans.

Açıklama:

Apple iPhone 5'ler ekran değiştirme (çizim tablası ve LCD) senin dokunma işlevi ve ana resim görüntü denetimleri. O zaman en iyi bardağını bozuldu, dokunmatik işlevinizin yanıt vermiyor veya hiçbir görüntü varsa, iPhone 5'ler ekran değiştirmek için bu bölümü gerekir. Senin en iyi çizim tablası ve birlikte erimiş kolay montaj için daha düşük LCD ile bu ekranı gelir. Bu yorum-in iPhone 5'ler ekran ev düğmesi düzeneği, ön kamera veya kulak hoparlör gibi diğer ek bileşenleri içermez.


Sorgulama