banneer
Ana sayfa > Ürünler >> Kırık iPad LCD Buyback

Özgün LCD ekran için iPhone 6s

Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Bir ünlü orijinal lcd ekran iphone 6s üreticileri ve tedarikçileri, Çin, Topyet elektronik Co., Ltd için iphone 6s ihracatçı için profesyonel özelleştirilmiş orijinal lcd ekran olarak da satın almak ya da bizim fabrika ürünleri toptan hoş geldiniz.

Özellikleri:

6s LCD ekran ve çizim tablası montaj çerçevesi ile tüm küçük parçalar ile gelmez orijinal iPhone içerir: ön dış yüzey fotoğraf makinesi, kulak hoparlör, metal destek, ev düğmesi düzeneği. Onarım sırasında tüm bölümleri yeni iPhone 6S LCD ekran ve çizim tablası derlemeye nakletmemiz gerek.

Düzgün yüklü değilse, iPhone 6S LCD ekran ve çizim tablası montaj çerçevesi ile parmak yazdırma tarayıcı fonksiyonu etkilemeyecek.

Bu öğeyi orijinal bir ekran derlemesinden sökmeye gerek yok 3D değmek kapı aynası içermiyor.

Açıklama:

LCD & Touch kontrol panosu, 6s iPhone siyah ekran yedek. Bu bir iPhone 6s tam yedek ekranıdır. Bu LCD ile tam ekran derleme içerir ve Panel Digitizer Touch birlikte montajı. Retina HD ekran 3D değmek ile. 4.7-inç (diyagonal) LED-sırt widescreen. 1334 x 750 piksel çözünürlükte 326 ppi. 1400:1 kontrast oranı (tipik). 500 cd/m2 maksimum parlaklık (tipik). Tam sRGB standart. Çift alanlı piksel için geniş görüş açı. Oleophobic parmak izi dayanıklı kaplama ön. Aynı anda birden çok dil ve karakterleri göstermek için destek. Zoom görüntüler. Ulaşılabilirlik

Uygulamalar

iPhone 6s 4,7 inç LCD ekran değiştirme

Çözünürlük

1334 * 750

İşlevi

Çok-işlevli, LCD ekran ile dokunmatik Sayısallaştırıcı

LCD türü

Kapasitif LCD ekran

Boyutu

Standart 4,7 inç LCD

Marka

Apple iPhone 6s

Ambalaj

Kartonları

Kalite

Ölü piksel olmadan orijinal LCD ekran

Ödeme şartları

T/T Paypal

Sorgulama