banneer
Ana sayfa > Ürünler >> Kullanılan iPhone anakart Buyback >> İPhone 6 Anakart Alımı

iPhone 6 şarj bağlantı noktası esnek kablo şerit

Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Bir ünlü iphone 6 şarj bağlantı noktası esnek olarak kablo şerit üreticileri ve tedarikçileri, Çin, Topyet elektronik Co., Ltd profesyonel özelleştirilmiş iphone 6 şarj bağlantı noktası esnek kablo şerit ihracatçı da, satın almak ya da toptan ürünler bizim fabrikadan hoş geldiniz.

IPhone 6 şarj bağlantı noktası esnek kablo şerit

Özellikleri:

Apple iPhone 6 şarj bağlantı noktası esnek kablo (kulaklık içerir ve mikrofon) aygıtınız alt kısmında yer alan üç ayrı parçalar oluşmaktadır. Baş telefonlarınızı bu flex kablosu üzerinde bir jack takın. Ne zaman birilerini çağır, onları duyabiliyorum ama onlar seni duyamıyorum, daha sonra olan mikrofon yerine ihtiyacınız varsa da kablo esnek bu işin bir parçası. Bu flex kablosu için iPhone 6 Ayrıca, ana şarj özelliğini kontrol eder. O zaman herhangi bir bu üç bölümü ile ilgili sorunlar yaşıyorsanız, bu tüm flex kablosu değiştirmeniz gerekir

Açıklama:

İPhone 6 şarj bağlantı noktası esnek kablo bazen çalışma durdurmak veya dis-iyi bağlanmış, iPhone 6 yeni bir şarj bağlantı noktası esnek kablo değiştirme vakti geldi

Ürün

iPhone 6 şarj flex kablosu

Uygulamalar

Tamir parçalari için iPhone 6

Ticaret şartları

FOB/EXW/CIF

Kalite

Yeni % 100 orijinal

Garanti

12 ay

Garanti Politikası:

Bütün mallar gitti sıkı kalite kontrol ve test ile gemi önce iyi durumda olduğundan bu kadar emin olmak için.

-Normalde, biz bütün mallar için 3 ay garanti sağlamak, maddeler arızalı ise 3 paketi aldıktan sonra gün ile bildiriniz.

-Bir geri ödeme veya malların değişimi için geçerli olabilir bu yüzden iade edilen malların özgün durumlarına olması gereklidir. Alma 7 gün sonra iade edilen maddelerin olduğunu sadece onarmak için.

Kalite kontrol korumak için biz şahsen Sevkiyat öncesinde her öğe için kontrol edin. % 100 yeni ve incelenen tüm öğelerdir.


Sorgulama